Ależ to były Mikołajki…

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 grudnia 2025

Wieczór 6 grudnia wypełniony był magią wspólnego kolędowania, blaskiem choinkowych światełek, kiermaszem świątecznych ozdób i pierniczków oraz aromatem ciepłego barszczu i tradycyjnych potraw świątecznych.

Tylu Mikołajów na rynku w Janowie nikt jeszcze nie widział a grudniowe spotkanie mieszkańców pod choinką i wspólne kolędowanie stanie się chyba naszą nową gminną tradycją.

Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania wielu wspaniałych osób i naszych mieszkańców.

Za poruszający koncert kolęd dziękujemy serdecznie uczniom ze Szkoły Podstawowej w Janowie, seniorkom z Klubu Seniora "Pod grzybkiem" i Panu Krzysztofowi Pisarskiemu za aranżację i akompaniament oraz chórowi kościelnemu z parafii św. Wawrzyńca w Muszakach. Dziękujemy KGW Jagarzewki za przygotowanie świątecznego poczęstunku. Mieszkańcom dziękujemy za przygotowane ozdoby na kiermasz i wielkie dobroczynne serce. Dziękujemy również Moto Mikołajom Anna Łada, Robert Loch, Ruslana Węgierska i Paweł Węgierski za niecodzienną możliwość przejażdżki motocyklem ze św. Mikołajem.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie