Weekend Cudów 25. edycji Szlachetnej Paczki już za nami

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 grudnia 2025

Pora na podsumowanie i podziękowania! W tym roku po raz kolejny pracownicy Urzędu Gminy Janowo, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie wraz z Radnymi Rady Gminy Janowo i Sołtysami z Gminy Janowo wspólnie przygotowali szlachetną paczkę dla potrzebującej rodziny z Powiatu Nidzickiego.

Wiele dobrego zadziało się również dnia 6 grudnia na rynku w Janowie, gdzie podczas wspólnej mikołajkowej zabawy i świątecznego kolędowania ogromne serce i chęć niesienia pomocy osobom w gorszej sytuacji życiowej, okazali Mieszkańcy Gminy Janowo. Dzięki ich hojności udało się przygotować szlachetną paczkę drugiej potrzebującej rodzinie. Dziękujemy serdecznie Wszystkim Mieszkańcom i Gościom, którzy choć w najmniejszym stopniu zaangażowali się i wsparli akcję Szlachetnej Paczki.

Zakupione artykuły pierwszej potrzeby, drobne prezenty świąteczne i sprzęt AGD trafiły w sobotę 13 grudnia do potrzebujących rodzin.

W Gminie Janowo Szlachetną Paczkę przygotowały również: Szkoła Podstawowa w Janowie, Szkoła Podstawowa w Muszakach oraz GLKS Orzyc Janowo.

Pamiętajmy, że dobro zawsze wraca.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie