Klub Integracji Społecznej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
28 czerwca 2021

Po dłuższej nieobecności spowodowanej pandemią Covid-19 nareszcie możemy realizować zadania związane z prowadzeniem zajęć Klubu Integracji Społecznej. Pierwsze tegoroczne spotkanie odbyło się 19 maja 2021r. Myślą przewodnią tego spotkania była ekologia, która w dzisiejszych czasach odgrywa bardzo ważną rolę. Wspólnie więc z uczestnikami uszyliśmy „ekotorby”. Zajęcia zostały przeprowadzone w odpowiednim dystansie społecznym i z dawką dobrego humoru.

Torby okazały się łatwe w uszyciu i nie sprawiały większego problemu a tym samym są pojemne, a co najważniejsze są wielokrotnego użytku.

Poniżej znajdują się efekty naszych prac…. Ale to jeszcze nie wszystko!!!

Poszukujemy chętnych osób, które chciałyby wykazać się swoim talentem bądź umiejętnościami i pokazać je innym na kolejnych zajęciach. Serdecznie zapraszamy poprzez kontakt z pracownikami GOPS Janowo lub poprzez wiadomość na messengerze.

Kto może uczestniczyć w zajęciach Klubu Integracji Społecznej?

W zajęciach KIS mogą uczestniczyć osoby zamieszkujące na terenie gminy Janowo – niezatrudnione, zagrożone wykluczeniem społecznym z tytułu: bezrobocia bądź ubóstwa. Zainteresowane udziałem we wszystkich formach wsparcia KIS, korzystające ze świadczeń pomocy społecznej w wieku aktywności zawodowej tj. w wieku 19 – 64 lat.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie